hlavní stránka > Kancelářské židle

Kancelářské židle


   
   
   

Sezení v kanceláři prošlo za posledních 30 let dlouhým vývojem. Ale s tím, jak se židle stávaly více pokrokové, se stávaly také více komplikované.

Na základě víry, že forma následuje funkci, kombinuje náš sortiment k sezení se svým jednoduchým, uživatelsky přátelským designem maximum pohodlí a funkčnosti. Naše židle se přizpůsobí téměř všem tvarům, velikostem a tělesným typům, přičemž nabízí estetičnost, aby vyhověly jakémukoli kancelářskému interiéru. A jelikož jsou vyrobeny podle nejpřísnějších environmetálních standardů, každá židle je odrazem naší náruživé udržitelnosti.

 

Každé řešení v rámci našeho sortimentu určeného k sezení je navrženo za účelem co nejjednoduššího a nejpohodlnějšího zážitku uživatele. Když se posadíte na židli, neměli byste přemýšlet nad tím, jak ji přizpůsobit pro vaše maximální pohodlí. Ve skutečnosti byste neměli být nuceni přemýšlet nad čímkoliv. Tudíš my navrhujeme naše židle tak, aby byly intuitivní - aby se přizpůsobily každému individuálnímu uživateli. Dokonalá konstrukce je to, co umožňuje nevídaný komfort a funkčnost, jež zde přicházejí ruku v ruce. A je to rovněž to, co zajišťuje, že naše židle splňují nejpřísnější normy environmentální udržitelnosti.

 

 

 

Kancelářské židle Diffrient World

 

Diffrient World

 

 

Kancelářské židle Freedom

 

Freedom

Saddle seat

 

Kancelářské židle Liberty

 

Liberty

Cinto


 

Kancelářské židle, ergonomické pomůcky HUMANSCALE © 2007 - 2010  | mapa stránek
powered by xpublisher | SEO optimalizaci stránek provedl Effectix.com, s.r.o.