hlavní stránka > Zprávy > Freedom miliontý kus

Freedom miliontý kus


   
   
   

Humanscale prodává miliontý kus židle Freedom

Pátek, 17 července 2009

   
   
   

Po více než osmi letech na trhu se mnohokrát oceňované židle Freedom prodalo více než milion kusů. Tento nezaměnitelný počin Nielse Diffrienta nejen že změnil tvář společnosti Humanscale, ale především zanechal stopu v nábytkářském průmyslu.

V době, kdy židle Freedom byla uvedena na trh, byl Humanscale společností s kapitálem 44 milión dolarů - velmi malým hráčem ve hře nábytkářského průmyslu - a nikdy předtím neprodal jedinou židli. Během těch více než osmi let, co je židle Freedom na trhu, společnost zvýšila svůj obrat z prodeje na 200 milionů dolarů (2008).

   
   
   

proklik na židle Freedom

   
   
   

Dopad židle Freedom na kategorii účelového sezení je nedozírný. Je považována za zástupce Zlatého standardu účelového sezení, židle Freedom je také mnohdy hodnocena jako ,,ta první" - první samonastavovací sklápěcí mechanismus, první samonastavovací opěrka hlavy, první design s vnější kostrou a první a jedná židle se synchronizovaně nastavitelnými područkami.

Židle Freedom byla během let oceněna 10 mezinárodními cenami pro design a navíc si našla cestu do kroniky populární kultury. Byla zobrazena ve více než 20 filmech - tento rok přibylo ještě 6 dalších - a objevila se také ve 20 televizních sériích.

I přes všechny pocty, jakých se této židli dostalo, je bezesporu nejlepším měřítkem jejího úspěchu popularita židle Freedom mezi zákazníky. S více než milionem prodaných kusů můžeme říci, že židle Freedom je nadčasovým výrobkem.

Kancelářské židle, ergonomické pomůcky HUMANSCALE © 2007 - 2010  | mapa stránek
powered by xpublisher | SEO optimalizaci stránek provedl Effectix.com, s.r.o.