specifikace


   
 

Vstup do obchodu

   

Gelové podložky jsou pokryty speciální, velmi kvalitní tkaninou. Správná gelová podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě, může  výběr nesprávné podložky poškodit Váš karpální tunel.  Tyto níže uvedené výrobky patří ke špičce ve svém oboru a jsou neustále inovovány, proto je na tyto produkty záruka na výrobní vady 120 měsíců, 24 hodin denně 7 dní v týdnu, což svědčí o vysoké kvalitě těchto výrobků.

Gelová podložka pod myš, černá, samolepicí. Podložka se vyznačuje kvalitní výplní Technogel®. Podložka je v černé barvě, s možností paže/zápěstí v rovině, výplň je kvalitní Technogel®, který udržuje paži ve správné poloze. Rozměry 272x220x28mm.     

Speciální gelová podložka pod myš  Technogel® je nejkvalitnější dostupná podložka svého druhu. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality/trvanlivosti výrobku. Podložka po zápěstí, je pokryta velmi příjemnou tkaninou, která je jako samet a tudíž nedráždí pokožku a je maximálně příjemná na dotyk. Prostor, který je určen pro práci myši se vyznačuje extrémní klouzavostí myši a nevytváří téměř žádný odpor. Ze spodu myši je měkká guma, která zamezuje případné klouzání po pracovní ploše. Rozměry 287x208x25mm.     

Gelová podložka pod klávesnici  Technogel® je nejkvalitnější dostupná podložka svého druhu. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality/trvanlivosti výrobku.Podložka po zápěstí, je pokryta velmi příjemnou tkaninou, která je jako samet a tudíž nedráždí pokožku a je maximálně příjemná na dotyk. Ze spodu podložky, jsou měkké přísavky, která zamezují případné klouzání po pracovní ploše. Rozměry 488x323x23mm. 

Foto s klávesnicí

 

Podložka ke klávesnici gel v barvě šedé se vyznačuje, velmi příjemnou tkaninou na dotek. V „gumové vaně" výplň je vytvořena z materiálu Technogel®, který je nejvhodnější materiál současnosti a pro toto použití je nejvhodnější. Správná podložka by měla být na dotek tvrdší, a po stisku se musí okamžitě vrátit do původního tvaru. Rozměry 493x96x21mm.

Foto s klávesnicí

 

Podložka ke klávesnici Gel v barvě černé se vyznačuje, velmi příjemnou tkaninou na dotek. V ,,gumové vaně" výplň je vytvořena z materiálu Technogel®, který je nejvhodnější materiál současnosti a pro toto použití je nejvhodnější. Správná podložka by měla být na dotek tvrdší, a po stisku se musí okamžitě vrátit do původního tvaru. Rozměry 493x96x21mm.

Foto s klávesnicí  

Karpální tunel

 

gelové podložky ⇒⇒⇒

   
Kancelářské židle, ergonomické pomůcky HUMANSCALE © 2007 - 2010  | mapa stránek
powered by xpublisher | SEO optimalizaci stránek provedl Effectix.com, s.r.o.