studio


   
   

Naší specializací je nalézt požadované profesionální řešení počítačových pracovišť na míru každého uživatele. Klienti, kteří nám sdělí své požadavky na takto požadované pracoviště a my následně vytvoříme účelové pracoviště, které si zákazník vyzkouší přímo u nás. Je potřeba se zákazníkem  doladit vše do nejmenších detailů, vyspecifikovat ergonomické i speciální prvky, které se budou na pracovišti používat. Po dohodě je možné použít i stávající nábytek, ale měl by vyhovovat náročným požadavkům na takto komplexně řešené pracoviště.

   
   
   

   
   
   

Velmi důležité jsou i proporce uživatele, každý uživatel je jinak vysoký a má jiné nároky na sezení, výšku klávesnice, nastavení displeje jak výškově, tak vzdálenostně  do nejoptimálnější polohy a dalších komponentů, které je možné zahrnout do tohoto vysoce ergonomického a funkčního řešení.

   
   

   
   

Výrobky, které společnost Humanscale vyrábí, jsou náročně testovány a lehce nastavitelné bez jakýchkoliv zbytečných aretací a umožňují během dne měnit polohu tak, aby byla příjemná a umožňovala dlouhodobou práci s minimalizací zdravotních rizik.

   
   

   
v případě dotazů nás kontaktujte ZDE   


Kancelářské židle, ergonomické pomůcky HUMANSCALE © 2007 - 2010  | mapa stránek
powered by xpublisher | SEO optimalizaci stránek provedl Effectix.com, s.r.o.